Wynajem samochodów dla firm
Biznes Marian Ptak - 17-01-2021

Wynajem samochodów dla firm

Kraków to miasto, w którym nie brakuje różnego rodzaju działalności gospodarczych. To miejsce przyciąga inwestorów, ponieważ potencjał biznesowy jest tu naprawdę duży. Dla przedsiębiorców, którzy prowadzą swoją firmę w Krakowie bardzo ciekawym, godnym uwagi rozwiązaniem jest możliwość wynajmu aut. Na czym polega tego typu usługa? Dlaczego warto skorzystać z takiej opcji?

Wynajem aut  – co warto wiedzieć na temat możliwości wypożyczenia samochodów w celach biznesowych?

W Krakowie przedsiębiorcy mogą skorzystać z opcji wynajmu aut zarówno na okres krótko, jak i długoterminowy. Wynajem pojazdu na dni to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują samochodu do poruszania się po Krakowie w celach służbowych (np. podczas podróży służbowych). Wynajem samochodu na miesiące sprawdzi się natomiast w przypadku działalności sezonowej, zaś wynajem auta na lata to bardzo dobra alternatywa dla zakupu czy nawet dla leasingu samochodu. Wynajmując pojazd na dłużysz okres jesteśmy, bowiem w stanie właściwie zaplanować swoje wydatki, ponieważ w takim przypadku koszty wynajmu są stałe. Warto również zaznaczyć, że na terenie Krakowa można także skorzystać z popularnego na świecie trendu, jakim są usługi typu carsharing. Nowoczesną usługę o nazwie Traficar stworzyła w Polsce znana firma Express Car Rental. Traficar, czyli wynajem aut na minuty cieszy się coraz to większym zainteresowaniem wielu osób, jest to, bowiem innowacyjne, a przy tym bardzo wygodne rozwiązanie, które ponadto oferuje użytkownikom wiele różnego rodzaju udogodnień takich jak np.: dedykowane miejsca na specjalnych parkingach czy też system oceny jazdy. Dzięki specjalnie stworzonej aplikacji wynajem auta na minuty jest niezwykle prosty i szybki.

Wynajem samochodów dla firm

Express Car Rental – wypożyczalnia samochodów, z której warto skorzystać

Jak wiadomo każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby, dlatego w przypadku wynajmu aut warto skorzystać z oferty firmy, która posiada bardzo szeroki wybór różnego rodzaju samochodów, a taką właśnie firmą jest Express Car Rental. Express Car Rental to wypożyczalnia samochodów, która oferuje nam niezwykle dogodne warunki wynajmu aut. Przedsiębiorstwo to z powodzeniem działa na rynku już od 1996 roku, a na swoim wyposażeniu posiada flotę ponad 12 000 aut. Express to znana i ceniona marka. Klienci naprawdę bardzo wysoko oceniają jej usługi i uważają ją za rzetelnego i solidnego partnera biznesowego. Ponadto warto dodać, że oprócz rekomendacji klientów przedsiębiorstwo to może pochwalić się także wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Posiada ono miedzy innymi srebrny laur „Konsumencki Lider Jakości 2019” czy tytuł „Innowacyjna Firma 2018”. Oprócz wynajmu aut w Krakowie firma ta świadczy swoje usługi w wielu innych polskich miastach, w tym również przy wszystkich głównych lotniskach w naszym kraju. Warto zaznaczyć, że w Polsce istnieje aż 85 oddziałów Express Car Rental, co tym samym czyni tę firmę największą wypożyczalnią samochodów w naszym kraju.

Partnerem merytorycznym materiału jest Express.pl – wynajem aut Kraków.