Aplikacje zakupowe - które przynoszą najwięcej korzyści?
Nowe technologie Maciej Karpiński - 27-07-2021

Aplikacje zakupowe - które przynoszą najwięcej korzyści?

Udanie się na zakupy najczęściej stanowi ogromną przyjemność dla kobiet. Tym większą, im lepsze promocje spotyka się w poszczególnych sklepach. Pomocne w tym okazują się nasze smartfony, pod warunkiem, że zainstaluje się na nich odpowiednie aplikacje. Pozwalają one na oszczędności, tworzenie list zakupów, oraz udostępniają informacje o producentach.

Aplikacje zakupowe - które przynoszą najwięcej korzyści?

Najlepsze aplikacje do zakupów

Dostęp do wszystkich promocji ma każdy użytkownik aplikacji Blix, która jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze. Gromadzi wszystkie gazetki promocyjne z najbardziej popularnych sieci supermarketów: Auchana, Biedronki, Żabki, czy Biedronki. Użytkownik może ponadto stworzyć własną, indywidualną listę zakupów. Kolejną propozycją jest Goodie, czyli zestawienie wszystkich gazetek promocyjnych w wersji online. Większość osób przed dokonaniem zakupu porównuje ceny danych produktów, idealna do tego celu jest Ceneo. Można w niej sprawdzić ceny artykułów każdego rodzaju – od obuwia, przez kosmetyki, a kończąc na gadżetach elektronicznych. Obok każdego produktu znajdują się odnośniki do konkretnych sklepów.

Aplikacje, które warto pobrać na telefon

Ogromny potencjał ma również aplikacja Listonic, za powstaniem której stoją absolwenci Politechniki Łódzkiej. Jej główną zaletą jest prosta obsługa oraz ogromna pomoc w tworzeniu list zakupów. Następnie można je udostępniać każdej osobie. Bonusy w postaci przepisów kulinarnych, czy innych wskazówek przekonuje jeszcze bardziej. Aplikacja Stocard jest dedykowana głównie osobom, które przechowują w portfelu mnóstwo kart lojalnościowych. Mogą się one wówczas zgubić, a poszukiwanie konkretnej podczas zakupu może wywołać frustrację. We wspomnianej aplikacji można jednocześnie przechowywać wszystkie karty rabatowe. Warto zainstalować również aplikację Pan Paragon, w której nie tylko przechowuje się dowody zakupów, ale również kontroluje wydatki. Dla wsparcia polskiej gospodarki mile widziana jest także aplikacja Pola, udostępnia ona informacje o pochodzeniu poszczególnych artykułów spożywczych.