Najlepsze atrakcje na eventy firmowe
Firma Małgorzata Łaś - 14-09-2021

Najlepsze atrakcje na eventy firmowe

Obecnie trwa najlepszy sezon na imprezy plenerowe. Spotkania tego typu są doskonałą okazją do zacieśnienia relacji między pracownikami oraz ich rodzinami. To także świetny sposób na integrację zespołu i spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Niestety sam event w plenerze nie wystarczy. Należy posiadać wiedzę dotyczącą tego jak porwać i zaangażować jego uczestników do wspólnej zabawy. Oto przykładowe atrakcje na eventy firmowe w plenerze.

Fotobudka – najpopularniejsze atrakcje na eventy

Od kilku lat w Polsce fotobudka podbija ogromną popularność, jeśli chodzi o atrakcje na eventy oraz inne ważne okoliczności. Obecnie to wręcz niezawodny element każdej udanej imprezy. Atrakcja ta jest bardzo uniwersalna, ponieważ sprawdzi się nie tylko w pomieszczeniach zadaszonych, jak i doskonale się wpasuje w koncepcję imprez plenerowych. To świetny pomysł na urozmaicenie imprezy firmowej, organizowanej w plenerze, ponieważ dostarczy pracownikom nie tylko pozytywnych emocji, ale i wprawi ich w dobry nastrój. Nawet najbardziej poważnego i pochmurnego człowieka gadżety eventowe takie jak okulary, peruki i inne odmienią na wesołego i lubiącego dobrą zabawę uczestnika imprezy. Wynajem takiej budki jest banalnie prosty, wystarczy skontaktować się z firmą, oferującą takowe budki i wynająć na określony termin.

Najlepsze atrakcje na eventy firmowe

DJ – nieodzowny element każdej imprezy

Obsługa muzyczna jest niemal jednym z najważniejszych elementów, tworzących imprezę w plenerze. Nie od dziś wiadomo, że muzyka jest w stanie jednać ludzi i łagodzić obyczaje, więc bez niej żadna impreza nie ma racji bytu. Ponadto dobry dj jest w stanie sprawić, że wszyscy uczestnicy eventu będą się bawić do białego rana. Warto korzystać z usług profesjonalnych dj’ów, którzy zwracają uwagę nie tylko na swój sprzęt, ale i dbają o odpowiednie nagłośnienie, gwarantujące wysokiej jakości dźwięk.

Pokazy profesjonalnych tancerzy – czynnik wpływający na klimat imprezy

To wyjątkowe uzupełnienie eventu firmowego. Zatrudnienie profesjonalnych tancerzy, którzy zaprezentują wyszukaną choreografię i brawurowe sztuczki przy ekspresyjnej muzyce oraz wykorzystaniu wyjątkowych strojów nadadzą imprezie niepowtarzalnej atmosfery. Chyba nikt obok prawdziwych umiejętności tanecznych nie przejdzie obojętnie.

Mini golf – namiastka ekskluzywności

Aktywną formą urozmaicenia spotkania firmowego w plenerze jest niewątpliwie mini golf. Sprawdzi się nie tylko na imprezie firmowej, ale także na tradycyjnym pikniku rodzinnym czy też festynie. To atrakcja dedykowana dla każdej grupy wiekowej, zarówno tych młodszych, jak i starszych. To doskonały sposób na integrację zespołu pracowników, gwarantujący zdrową rywalizację, która na moment odrywa od otaczającej rzeczywistości. Dużym walorem tej aktywności są z pewnością proste zasady gry.

Występ kabareciarzy – gwarancja poprawy humoru uczestników

Nie ma chyba lepszego sposobu na rozładowanie emocji uczestników jak występ kabaretu. Warto wybrać tych artystów, którzy są gwarancją udanej rozrywki i dobrej zabawy z uśmiechem na ustach.