Pieczątka e-mark - nowa odsłona znakowania
Nowe technologie Marian Ptak - 28-02-2021

Pieczątka e-mark - nowa odsłona znakowania

Mobilne pieczątki to ciekawa alternatywa dla powszechnie znanych przyrządów. To, czym wyróżnia się ten produkt, to możliwość nanoszenia nadruków w kolorze na niemal każdy rodzaj powierzchni. Co ciekawe, do posługiwania się przedmiotem może służyć telefon lub tablet. Pobranie dedykowanej aplikacji umożliwia nawet wykonywanie personalizowanych grafik. Nic nie stoi na przeszkodzie, by powstałe dzieła występowały w dużym formacie.

Pieczątka e-mark - nowa odsłona znakowania

Pieczątka e-mark – nowa odsłona nadruków

Do urządzenia można przesłać trzy różniące się od siebie grafiki, zmiana odbicia w razie potrzeby również nie sprawia trudności. Tak jak wspomniano we wstępie, pieczątka e-mark dostępna w sklepie NANA Kraków działa z dedykowaną aplikacją. Pobiera się ją ze sklepów dostępnych na urządzeniach mobilnych, następnie można połączyć pieczątkę z urządzeniem. Do tego celu stosuje się kabel USB lub bezprzewodowe łącze internetowe, czyli Wifi. W aplikacji są dostępne gotowe szablony pieczątek, ale można również stworzyć od podstaw własny projekt graficzny. Następnie do urządzenia mobilnego przesyła się wybrany projekt i znakuje wprost z laptopa, komputera stacjonarnego, czy telefonu. Na stronie sklepu NANA znajduje się filmik, który przedstawia wszystkie powyższe kroki. Wszystkie powyższe aspekty jasno wskazują, że pieczątka e-mark jest produktem wyjątkowym i uniwersalnym. Może pełnić funkcję datownika, numeratora, czy przedmiotu do wykonywania oznaczeń ostrzegawczych. Niekiedy w siedzibie firmy znajduje się kilka pieczątek, na każdej znajdują się inne dane, dzięki produktowi w postaci pieczątki e-mark, dysponuje się tylko jedną, której położenie zawsze jest znane. Znika również potrzeba domawiania kolejnych wzorów, wystarczy wykonać i dodać kolejny wzór poprzez aplikację.

Technologia w pieczątce e-mark

W pieczątce e-mark wykorzystuje się najnowszą technologię o nazwie COLOP, która jest w pełni elektroniczna i zapewnia maksymalną wygodę w każdym biurze. Wszelkie grafiki, teksty, daty można bez ograniczeń dodawać do pobranej aplikacji i korzystać z nich w dowolnym momencie. Na uwagę zasługuje ponadto kształt pieczątki i wytrzymałość obudowy, co jest szczególnie ważne, gdy korzysta z niej większa liczba osób. Pieczątka e-mark wielkością jest zbliżona do myszy komputerowej, jej użytkowanie nie generuje zatem żadnych problemów i zajmuje niewielką ilość miejsca. W urządzeniu znajduje się wbudowana na stałe bateria, ładuje się ją przy zastosowaniu stacji dokującej. Wymienne cartridge zapewniają bardzo wysoką jakość wydruków w wielu kolorach, co spotyka się z dużą aprobatą użytkowników. Pieczątka opisywana w niniejszych artykule to produkt, który powinien mieć każdy, kto ceni wygodę i nowoczesne rozwiązania. Dodatkową zaletą jest nieograniczone pole zadruku, dlatego możliwości oznaczania jest całe mnóstwo, niezależnie od ilości znaków. O całkowitym rozmiarze nadruku decyduje się podczas nanoszenia wybranego znakowania. W pamięci podręcznej pieczątki przechowuje się do trzech wzorów, ale z poziomu urządzenia mobilnego można nimi dowolnie zarządzać.